Aktuálne počasie:

Hotel Bullawa ubytovanie Jablunkov Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Bullawa / ubytovanie Jablunkov Vítajte

Hotel Jablunkov Bullawa - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Jablunkov Bullawa - hotel má reštauráciuHotel Jablunkov Bullawa - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jablunkov Bullawa - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Jablunkov Bullawa - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jablunkov Bullawa - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jablunkov Bullawa - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jablunkov Bullawa - Izby s vlastnou toaletou

Jablunkov ubytovanie hotel Bullawa :
3-hviezdičkový Hotel Bullawa sa nachádza v samom centre mesta Jablunkov, v očarujúcej krajine Moravsko-sliezskych Beskýd a ponúka skvelé zázemie pre turistiku, výlety na bicykloch alebo len odpočinok. Luxusný hotel leží na Mariánskom námestí a je neoddeliteľnou súčasťou architektonického rázu centra mesta.

Bullawa hotel Jablunkov ubytovanie :
Hotel Bullawa ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách, alebo dvojizbových apartmánoch. Pre menej náročnú klientelu sú k dispozícii aj turistické izby, ktoré sú bez sociálneho zariadenia za veľmi priaznivé ceny. Standardné izby a apartmány majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, alebo vaňou, umývadlom a kúpeľňovými doplnky a televízor so satelitným príjmom. Dvere hotela Bullawa z kategórie *** sú otvorené aj domácim miláčikom.

Ubytovanie hotel Jablunkov Bullawa hotelová reštaurácia :
V hoteli Bullawa sa nachádza aj moderná reštaurácia U Karla V, ktorá je zaradená v sprievodcovi Grand-restaurant TOP restaurants (objektívny výber najlepších a najzaujímavejších reštaurácií v ČR). Jedálny lístok ponúka jedlá z pestrej ponuky jedál národnej i medzinárodnej kuchyne. Samozrejmosťou je aj bohatý výber teplých, studených, alkoholických i nealkoholických nápojov a príjemná obsluha. Hotelová reštaurácia poskytuje jedlá od 64 Kč.

Hotel Bullawa ubytovanie Jablunkov mesto :
Jablunkov leží v okrese Frýdek-Místek a je najvýchodnejším mestom v Českej republike. Jeho dominantou je historické námestie s fontánou a barokovou sochou Immaculaty z roku 1655, renesančný farský kostol Božieho tela (1620) prestavaný v novogotickom slohu, najstarší mešťanský kniežací dom (16.stoletie), Starý kláštor so zachovanými klenbami (1861) a kláštor Alžbetiniek ( 1928 ). Od roku 1948 sa každoročne v Jablunkove v auguste, koná regionálna folklórná slávnosť Gorolski Święta začlenená do medzinárodného týždňa beskydskej kultúry. V susednej obci Dolní Lomná sa každoročne v júli koná Country-folkový Festival na pomezí a v septembri národopisné slávnosti Slezské dni.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.